İlan Ajandası Kullanım Koşulları

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. İlan Ajandası kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

Internet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. İlan Ajandası markası ve logosu ve İlan Ajandası tarafından üretilen tüm ürünler ile ilgili tüm haklar İlan Ajandası'e aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan resim, grafik, video ve metin vs. İlan Ajandası'in izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.

İlan Ajandası Gizlilik İlkesi

Kişisel veriler, yalnızca kişinin kendisi tarafından, örneğin İş başvurusu, Fırsat Broşürü için verildiği taktirde alınmaktadır. Bu bilgilerin tarafımıza ulaştırılması sırasında üçüncü kişilerin eline geçmesinden İlan Ajandası sorumlu tutulamaz. İlan Ajandası gerektiğinde İnternet sayfalarına giriş kayıtlarını kaydedebilir.

İlan Ajandası İnternet üzerinden gelen tekliflerinde, bilgisayarınıza "Cookies" ("Çerezler") yerleştirebilir. Bu sayede gelen bilgiler, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar çerçevesinde, sadece sizin ihtiyacınıza hitap edebilmek ve size uygun olacak sayfa düzenlemesi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır.

Kişisel veriler ile ilgili sorularınızı e-posta ile gönderiniz:

info@ilanajandasi.com